موسسه سخن آشنا
Sustained Achievement

IELTS

با ما نمره دلخواه خود را کسب کنید
۱۳۹۵/۱۲/۲۷

تعریف دوره

این دوره به منظور آموزش و آماده سازی متقاضیان آزمون IELTS می باشد و متناسب با نوع آزمون (جنرال و یا آکادمیک)، نمره مورد نظر، سطح دانش زبانی متقاضایان، و مدت زمان باقیمانده تا آزمون به یکی از سه روش زیر برگزار می گردد:

 

۱- دوره های گروهی و نیمه گروهی Pre-IELTS

این دوره ها برای آن دسته از متقاضیانی طراحی شده اند که زمان کافی تا آزمون دارند ولی سطح دانش فعلی ایشان جوابگوی نمره مد نظر ایشان نمی باشد.

در دوره Pre-IELTS که خود به شش ترم یک ماهه تقسیم می گردد متقاضیان با فراگیری نکات آموزشی خاص و انجام تمرین های مرتبط و متنوع، و همچنین با پیگیری های دقیق مدرس، دانش زبانی مورد نیاز را کسب کرده و می توانند برای شرکت در دوره نهایی IELTS اقدام کنند.

 

۲- دوره های گروهی و نیمه گروهی IELTS

این دوره ها برای آن دسته از متقاضیانی طراحی شده اند که یا مدت زمان مناسبی تا آزمون دارند (بسته به نمره مورد نظرشان حداقل شش ماه الی یک سال)، و یا سطح دانش فعلی ایشان بسته به نمره ای که مد نظر دارند قابل قبول می باشد.

در دوره IELTS که در یک ترم ۲۶ جلسه ای برگزار می گردد نکات و تکنیک های کلیدی برای پاسخگویی به هر چهار قسمت آزمون آموزش داده می شود و تمرین های بسیار زیاد و دقیقی برای ارتقاء و بهبود مهارت ها انجام می گردد.

در این دوره کتاب خاصی تدریس نمی گردد، زیرا تدریس ۱ کتاب خاص زمان بر بوده و همچنین تمامی نکات مهم در یک کتاب خلاصه نمی گردند، لذا مدرسین این دوره که همگی تجارب بسیار زیاد و موفقی در این زمینه داشته و دارای مدارک بین المللی آموزش IELTS از International House دارند، طی سالها تجربه و مطالعه تمامی نکات و مهارت ها و تکنیک های مورد نیاز را در اختیار قرار خواهند داد.

 

۳- دوره های خصوصی

این دوره برای آن دسته از متقاضیانی می باشد که فارغ از سطح دانش زبانی و نمره مد نظر، زمان بسیار کوتاهی تا آزمون دارند.

برای اطلاع از این دوره به قسمت پکیج های خصوصی مراجعه کنید

اشتراک گذاری :

دیدگاه ها

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به موسسه سخن آشنا می باشد
طراحی وب سایت : اعتماد وب