موسسه سخن آشنا
Sustained Achievement

معرفی


موسسه فرهنگی هنری سخن آشنا درسال ۱۳۸۱ تاسیس گردید و بخش آموزش مترجمی زبان انگلیسی آن با همکاری تعدادی از اعضای هیئت علمی دانشگاه های معتبر داخلی (دانشگاه تهران مرکز و رودهن) آغاز به کار نمود. مدرسین بخش آموزش دارای مدارک بین المللی آموزش زبان (CELTA, TKT, DELTA, TRAIN THE TRAINER, MASTER TRAINER) و سوابق فعالیت های پژوهشی و کاربردی در رشته آموزش زبان های خارجی می باشند. هدف مجموعه ارتقاء مهارت های زبان آموزان در زمینه یادگیری زبان های خارجی است. با توجه به نیاز روز افزون هموطنان به یادگیری زبان های مختلف جهت ایجاد ارتباطات شغلی و اجتماعی، ادامه تحصیل و مطالعات آکادمیک و به روز بودن و به کار گیری تکنولوژی های جدید از یک طرف و همچنین نبود محیط زبانی واقعی جهت بر قراری ارتباط کلامی، تمرین و ارتقاء مهارت های مختلف کلامی، شنیداری، نوشتاری و خواندن، آموزشگاه های زبان محیطی مناسب برای تحقق این اهداف به شمار می روند.

اعضا و تیم آموزشی موسسه فرهنگی هنری سخن آشنا همواره اطلاعات خود را با اتکا به بروزترین تکنولوژی ها و منابع آموزشی در حوزه آموزش زبان ارتقا داده و دارای مدارک معتبر دانشگاهی و بین المللی متعددی در زمینه های آموزش زبان، آموزش و تربیت مدرس زبان، آمادگی آزمون های بین المللی از قبیل IELTS و TOEFL و سایر زمینه ها می باشند. هسته اصلی مدیریت و آموزش این موسسه شامل اعضایی با مدارک و سوابق ذیل می باشند:

اعضای این تیم با بهره گیری از تجربیات علمی خود بر آن شدند تا گامی عظیم در راستای ارتقای سطح آموزش و یادگیری زبان در کشور بردارند.

مجوز فعالیت

سال ۱۳۸۱: مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی جهت تاسیس موسسه فرهنگی هنری سخن آشنا.

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به موسسه سخن آشنا می باشد
طراحی وب سایت : اعتماد وب