موسسه سخن آشنا
Sustained Achievement

زندگی در سخن آشنا


موسسه فرهنگی هنری سخن آشنا با بیش از ۱۴ سال سابقه در حوزه آموزش زبان همواره به عنوان یکی از موسسات خوشنام در ارائه خدمات متمایز و موثر آموزشی به افراد، سازمان ها و موسسات دولتی و خصوصی مطرح بوده است.

سخن آشنا معتقد است ارائه خدمات برتر نیازمند مدرسینی با دانش روز، مسئولیت پذیر و آشنا به نیازهای زبان آموزان می ­باشد، لذا با نگاه سرمایه ای به مدرسین و همچنین برنامه ریزی در خصوص بکارگیری، توسعه و نگهداری همکاران خود، بیش از ۴۰ نفر نیروی آموزشی شایسته، متعهد، وفادار و خلاق در واحد های مختلف خود در اختیار دارد.

میانگین سنی جوان، تیمی پویا تشکیل داده است که در محیطی پر انرژی، صمیمی و دوستانه، فضای کاری سالم و رقابتی را ایجاد کرده است.

با توجه به اینکه زبان ماهیتی پویا دارد، افراد در این حوزه همواره نیاز به یادگیری و ارتقاء مهارتهای خود دارند، بنابراین سخن آشنا به عنوان موسسه ای دانش بنیان و پیشرو، با ارائه فرصت های برابر آموزشی در کلیه سطوح، زمینه توسعه و پیشرفت تمامی اعضا و زبان آموزان خود را فراهم آورده است.

از سوی دیگر این موسسه توانسته است به یاری دانش و تجربه تخصصی و بین المللی مدرسین ارشد خود و با برگزاری دوره های تربیت مدرس منحصر به فرد و بر گرفته شده از روش های تدریس روز دنیا، زبان آموزان و افراد علاقمند به تدریس را آموزش داده و از آنها در امر آموزش در واحد های مختلف کمک بگیرد. شایان ذکر است که بسیاری از دانش آموخته های سخن آشنا در سالهای اخیر در بسیاری از موسسات مشهور در تهران و شهرستان ها با موفقیت مشغول به تدریس می باشند.

این دیدگاه مدیریتی در حوزه منابع انسانی، نشانگر شناخت و آگاهی مناسب مدیران ارشد سخن آشنا از سرمایه های انسانی خود می باشد و از سوی دیگر دسترسی آسان کارکنان به مدیران ارشد و وجود کانالهای ارتباطی دو سویه، موجب چابکی سازمان و افزایش نقش کارکنان در تصمیم گیری های سازمان گردیده است.

ایجاد فرصتهای برابر جهت متقاضیان به همکاری در موسسه و توجه بر اصل شایسته گزینی و شایسته پروری، همچنین رویکرد حمایتی و پرورشی نسبت به همکاران جدید، سطحی مناسب از فرهنگ و دانش را در خانواده بزرگ سخن آشنا ایجاد کرده است.

به خانواده سخن آشنا بپیوندید …

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به موسسه سخن آشنا می باشد
طراحی وب سایت : اعتماد وب