موسسه سخن آشنا
Sustained Achievement

ارزش ها و فرهنگ سازمانی


ارزشهای موسسه فرهنگی هنری سخن آشنا:

ارزشها همچون چراغ راه ما را در راه رسیدن به اهدافی که داریم یاری می دهند. سخن آشنا همواره بر ارزش های ذیل تاکید دارد:

 

دانشجو محوری

فلسفه وجودی موسسه خلق و حفظ ارزش دانشجویان از طریق پیش بینی، درک و شناسایی نیازهای ایشان می باشد و هدف آن ارائه ارزش برتر و خدمات با کیفیت جهت موفقیت ایشان می باشد.

 

خلاقیت و نوآوری

ما همواره در جستجوی روش های خلاقانه برای آموزش های خود و اشاعه روحیه “خلق ارزشی متفاوت” هستیم. زمانی که با چالش ها و فرصت ها روبرو می شویم نمی گوییم «نمی توانیم»؛ می پرسیم «از چه مسیری؟».

 

روحیه کار تیمی

ما معتقدیم که می توانیم با کار کردن در قالب یک تیم و با اهداف تعریف شده و واحد به دستاوردهای عظیمی دست یابیم و به ایده ها و مشارکت یکدیگر در کارها ارج می نهیم. در سخن آشنا، کار کردن همانند حضور در یک خانواده است و تلاش همه همکاران در راستای سربلندی، موفقیت، سلامت و نام نیک خانواده است.

 

مسئولیت پذیری و پاسخگویی

اعتبار ما بر اساس مسئولیت پذیری در قبال مراجعین و همکاران ایجاد گردیده است. برای تحقق این مهم، با صداقت با مسائل مواجه می شویم و مسئولیت اقدامات خود را می پذیریم و با همه به نحوی رفتار می کنیم که تمایل داریم با ما رفتار شود.

 

تعهد به ارائه خدمات برتر

ما متعهد بر انجام کارها به بهترین شکل ممکن هستیم و همواره در جهت فراگیری مستمر فردی و جمعی و بهبود کارها تلاش می نماییم. به استعدادهای فردی و ایجاد فرصت رشد و تعالی برای همه معتقدیم و همگی با هم موفقیت ها و دستاوردهایمان را جشن می گیریم.

 

فرهنگ سازمانی:

فرهنگ سازمانی ما بر اساس ارزش های بنیادین مجموعه تعریف شده است.

 

مشتری گرایی و مسئولیت پذیری

در سخن آشنا اهداف ما بر اساس رضایت مشتریان و راهکارها بر اساس اعتقاد بر خلق ارزش برتر برای مراجعین شکل گرفته اند. ما بر تعهد مستمر در جهت ارضای نیاز مشتریان، ایجاد ارتباط بلند مدت با مشتریان و فراهم سازی پشتیبانی آموزشی موثر تاکید داریم و در قبال وعده ها و تعهدات خود مسئول هستیم.

 

همکاری و نوآوری

در سخن آشنا غالباً جهت ارائه ایده ها و راه های جدید برای انجام کارها با همفکری و  همکاری می شود. خلاقیت در موسسه به عنوان ماهیتی پر رنگ و موثر پذیرفته شده است. ما غالباً در جستجوی فرصت های جدید در رابطه با اطلاع رسانی صحیح، خدمات جدید و زبان آموزان جدید هستیم و به طور خلاقانه و پر شور با یکدیگر به صورت یک مجموعه واحد همکاری می کنیم. در سازمان ما تمامی فعالیت ها جهت ارضای نیاز بازار هدفمان یکپارچه می شوند و همواره از دوستان و همکاران خود در موسسات مختلف دعوت به همکاری و همراهی به عمل می آوریم تا با یاری ایشان بتوانیم در مدت زمان کوتاه تر و به صورت یکپارچه هموطنان خود را در امر یادگیری صحیح و اصولی زبان یاری دهیم.

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به موسسه سخن آشنا می باشد
طراحی وب سایت : اعتماد وب